O nas

DLACZEGO NASZA FIRMA?

Firma LEMARGO specjalizuje się głównie w obsłudze domków jedno i wielorodzinnych w Rokietnicy jak i okolicy, dlatego możemy służyć Państwu rzetelnym doradztwem w zakresie właściwego doboru stolarki oraz odpowiednich dodatków.

Dzięki takim inwestycjom posiadamy wieloletnie doświadczenie, które jest do Państwa dyspozycji. Nasza firma OSOBIŚCIE zajmuje się montażem stolarki otworowej , towar który oferujemy jest produktem znanych firm głównie klasy A. Dlatego gwarantujemy trwałość i solidność materiałów.

Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów oraz solidny i fachowy montaż daje pewność, komfort i bezpieczeństwo na wiele lat. Chętnie dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem oraz niejednokrotnie pomagamy przy wyborze materiałów które upiększą Państwa dom.

WSPÓŁPRACA Z NAJLEPSZYMI

Profesjonalizm, rzetelność oraz fachowość to fundamenty działalności firmy LEMARGO.  Nie godzimy się na kompromisy: współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi liderami w produkcji systemów wysokiej klasy stolarki okienno-drzwiowej.

Zapraszamy do naszego salonu w Rokietnica Pocztowa 6 w celu zapoznania się z naszą ofertą gdzie fachowo wybierzemy okna, bramy garażowe, drzwi, rolety, parapety oraz różne dodatki.

do góry